МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР « MEDICUS» НА ВАРТІ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я З 2016 РОКУ

Це сучасний медичний центр, в якому проводять консультації для дітей та дорослих лікарі, кандидати медичних наук, кваліфіковані спеціалісти, фахівці різних профілів.

Ми пропонуємо всі види діагностики на високоякісному обладнанні: ультразвукова діагностика (УЗД), 3D/4D діагностику, томографічну реконструкцію молочних залоз, відеоколоноскопію, відеогастроскопію, відеокольпоскопію, добове моніторування по Холтеру (дозволяє в режимі нон-стоп відстежувати роботу серця) та інше.

Ми як ніхто розуміє, що медицина- це наука, що не стоїть на місці, тому завжди тримаємо руку на пульсі змін, досягнень та винаходів. Так ми одні з перших почали застосовувати сучасні ультразвукові комплекси. Наразі УЗ-обстеження проводиться на сучасних апаратах ультразвукової діагностики експертного класу TOSHIBA Aplio XG, TOSHIBA Aplio 400, які дозволяють проводити дослідження високої якості у неврології, кардіології, дослідженнях судин, внутрішніх органів, в гінекології та при вагітності.

Багато наших пацієнтів встигли оцінити нашу новинку в області діагностики молочних залоз SIEMENS ACUSON S2000 ABVS – ультразвукова 3D мамографія, відома також, як томографічна реконструкція. Це обладнання дає настільки точне зображення, що іноді дає можливість уникнути пукційну біопсію.

В нашому центрі з’явилась можливість повністю обстежити шлунок та кишківник на високоточному сучасному обладнанні. Виконується відеоендоскопічне обстеження «з технологією раннього виявлення передпухлинних захворювань та раку». Проводить ендоскопію лікар з багаторічним досвідом роботи в галузі онкології.

В медичному центрі «MEDICUS» за допомогою сучасного радіохвильового хірургічного комплексу видаляють новоутворення на шкірі та підшкірній клітковині, що дозволяє забезпечити найкращий косметичний ефект. Попередньо проводиться консультація онкохірургом.

В нашому центрі, Ви маєте змогу отримати висококваліфіковану хірургічну, онкохірургічну та гінекологічну допомогу. Отримати «альтернативну думку» спеціалістів з приводу діагнозу та тактики лікування, що є надзвичайно актуальним в сьогоднішніх реаліях.

Ми виконуємо різні види біопсії, які застосовуємо індивідуально до кожного пацієнта, зважаючи на стан його здоров’я, тип дослідження, орган, з якого беруть матеріал, тощо. Також проводимо мікрохірургічні втручання при кістах внутрішніх органів та багато інших прогресивних методик доступні спеціалістам нашого центру.

Гінекологія у нашому центрі це: нове обладнання від провідних виробників; сучасний кабінет з комфортним гінекологічним кріслом, забір зразків та їх аналіз у сучасній лабораторії.

У своїй практиці ми керуємося принципом адресності, тому у 2021році відкрили дитячу філію медичного центру. Відтепер у маленьких пацієнтів є власна клініка, де в приємній атмосфері їх оглянуть професійні «айболіти», проведуть діагностику, нададуть рекомендації та необхідне лікування. Також для вашої малечі в центрі приймає логопед, фізичний терапевт та масажист.

Ми прагнемо, аби наші пацієнти стали здоровими і щасливими, були свідомі того, що вони не лишаться наодинці зі своїми проблемами із здоров’ям.

Пам’ятайте, ми завжди поруч і піклуємося про Ваше здоров’я!

 

 

Пн 9-00 – 20-00
Пт 9-00 – 20-00
Сб 9-00 – 16-00
Нд Вихідний

Доросле Відділення
+38(067) 761-85-05
+38(050) 847-03-77

Дитяче Відділення
+38(073) 103-71-03
+38(068) 103-71-03