Травматологія вивчає проблеми організму, придбані в результаті отримання пошкоджень опорно-рухового апарату, м’язів і т. д.

У лікуванні травм лікар спирається на актуальний анамнез, щоб визначити схему і методи відновлення. Предмет вивчення в цьому розділу медицини історично змінювався. Спочатку консультували пацієнтів, патології яких виникали під впливом зовнішніх факторів. Сьогодні вона тісно співпрацює з іншими напрямками медицини.

Тому в нашому медцентрі «MEDICUS» надают консультацію травматологи ортопеди і паралельно з ними працюють кваліфіковані нейрохірурги і хірурги, які вивчають опіки, спортивні травми, посттравматичні синдроми нервової системи, сепсис, проблеми з судинами і т. д.

Якщо пацієнт спостерігає у себе набрякання колін, ліктів і інших місць суглобового з’єднання, які супроводжуються хворобливими відчуттями, стали сильно хрустіти суглоби, без видимих ​​на те причин виникає біль в спині, німіють обидві руки, є проблеми з поставою, «ломить кістки» на зміну погоди, рекомендований прийом лікаря-ортопеда.

Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам!