Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночих статевих органів, і інших систем організму жінки.

Хороший лікар-гінеколог – це справжня знахідка для жінки, так як відносини між пацієнтом і лікарем припускають обопільна довіра, і до фахівця висуваються підвищені вимоги: високий професіоналізм, індивідуальний підхід і моральна підтримка пацієнтів.

Медичний центр «MEDICUS» надає консультації кваліфікованих лікарів-гінекологів та широкий асортимент інструментальних і лабораторних досліджень. Клініки «MEDICUS» володіють сучасним діагностичним обладнанням для надання кваліфікованої допомоги на високому професійному рівні. Консультація у гінеколога дає можливість не тільки встановити наявність захворювання і отримати схему лікування відповідно до сучасних стандартів і протоколів лікування, а й отримати рекомендації щодо профілактики та попередження захворювань.

Огляд лікаря-гінеколога необхідний, якщо жінку турбує хоча б один з перерахованих симптомів:

  • Порушення циклу
  • Нехарактерні виділення
  • Кровотечі
  • Періодична «ниючий» або гострий біль внизу живота
  • Хворобливі відчуття в статевих органах або дискомфорт (свербіж, печіння)

Профілактичний огляд у лікаря-гінеколога рекомендований кожні півроку. Гінекологія в «MEDICUS» – це точні результати аналізів, діагностування найменших патологій і відхилень у здоров’ї жінки і ефективне лікування.

Довіряйте своє здоров’я тільки професіоналам!